Teknoloji

Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu SAND Duyuruldu: PvPvE Deneyimi

 
Yayıncı tinyBuild ve geliştiriciler Hologryph ve TowerHaus, düşmüş bir gezegene dayanan açık dünya hayatta kalma oyunu SAND’ı duyurdu. Oyun hem PvP hem de PvE içeriği içeriyor ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmayı hedefliyor. Oyun için bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Düşmüş bir gezegende geçen bir açık dünya hayatta kalma deneyimi geliyor
 
 
 
SAND, düşmüş gezegen Sophie’yi keşfedebileceğimiz geniş bir açık dünya hayatta kalma deneyimini aktarmayı amaçlıyor. Oyunda hem oyuncuya karşı hem de çevredeki tehlikelere karşı mücadele edebiliyoruz. PvP ve PvE içeriği barındıran oyun, anomaliler, abideler ve diğer oyuncularla dolu bu tehlikeli ortama sahip.
 
Birinci şahıs kameralı perspektif oyununda bir zamanlar Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü bir bölgeye atılıyoruz ve burada neler olup bittiğini öğrenmeye çalışıyoruz.
 
KUM oyununda oyuncular çevreyi düzgün bir şekilde keşfedebilir, böylece kaynakları ve hazineleri ortaya çıkarabilir. Tehlikeli macerada her oyuncu kendi rolünü oynar. Bu güçlü macerada hayatta kalabilmek için farklı bölgelere gerçek adımlar atıyorsunuz, yer altı kalıntılarından farklı tapınaklara kadar çok çeşitli yerler görebilirsiniz.
 
SAND duyuru fragmanı
 
 

karayaziajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu