Haber

Bursa İnegöl’de Sivas hazırlığı öncesi moral ziyareti

BURSA (İGFA) – Spor Toto 2. Lig Beyaz Kümede gayret eden İnegölspor, 15. Haftada deplasmanda Sivas Belediye Spor’un konuğu olacak. Güçlü müsabaka öncesi yeni tesislerde hazırlıklarını sürdüren Bordo Beyazlıları, Belediye Lideri Alper Taban beraberindeki heyetle birlikte idmanda ziyaret ederek muvaffakiyetler diledi.

Sporcu ve teknik heyetle bir ortaya gelen Lider Taban, şiddetli günlerden geçtiklerini belirterek, “Sakatlarımız ve eksiklerimiz var. Şu anda gördüğüm kadarıyla altyapıdan hayli fazla oyuncumuz var. Her şerde bir hayır vardır. Genç kardeşlerimiz inşallah kendilerini hem gösterirler hem de grubumuza katkı sağlarlar. Devre ortasına 5 hafta aldı. İnşallah bu süreçte eksiklerimize karşın alabildiğimiz kadar puanlar alırız. Devre ortasında ekibimize yapılacak desteklerle inşallah daha uygun noktalara geliriz. Ben sizlere Sivas maçında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

İnegölspor Kulüp Lideri Kani Ademoğlu ise ziyaretleri için İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, meclis üyeleri ve AK Parti idare heyeti üyelerine teşekkür etti.

Ziyarette Lider Taban atletlere tatlı ikramında da bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu