Haber

Emir Can İğrek Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçıları arasında birinci sırada

Dijital müzik platformu Spotify Türkiye’nin en çok dinlenen 10 sanatçısı listesinde rakipleri arasındaki tek pop erkek şarkıcı olan Emir Can İğrek, listelerde zirveye çıkan şarkılarıyla konserleri kasıp kavurmaya devam ediyor.

İğrek, sezonun ikinci ve üçüncü Harbiye Açık Hava konserlerini Pazar ve Pazartesi geceleri verdi. iTicket ve Hypers organizasyonu ve Kral Pop Radyo medya sponsorluğuyla iki gün üst üste sahne alan Emir Can İğrek, müziğiyle Harbiye’yi, tezahüratlarıyla da hayranlarını etkiledi.

Biletleri satışa çıktığı anda bir hafta içinde tükenen konserlerde Buyruk Can İğrek, Selen Akyüz imzalı iki farklı kıyafet giydi. Programına Nazım Hikmet’in “Kız Çocuk” şiirini okuyarak başlayan Emir Can İğrek, İsrail saldırısı altındaki Gazze’yi unutmadı.

İğrek’in, “Savaşlarda her zaman insanlar ve çocuklar kaybeder. O halde ölen sivilleri, kadınları ve çocukları bir kez daha hatırlayalım. Savaşa hayır” demesi üzerine dakikalarca süren alkışlar oldu.

Emir Can İğrek, tüm hit şarkılarını seslendirdiği gecede, gücü ve hayranlarıyla kurduğu bağ ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İğrek’in ailesi bu özel gecede onu yalnız bırakmadı.

Annesi Aysel İğrek ve ablası Serel İğrek, konseri en ön sıradan izledi.

bergamahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu