Ekonomi

SANKON, Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yeniden TOBB Başkanlığı’na seçilmesini kutladı

Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu’nu tebrik etti.

SANKON Genel Başkan Yardımcısı Şener Koçak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Konfederasyon Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu’nu tebrik eden yazılı bir mesaj yayınladı. İşte açıklama:

“Sivil toplum kuruluşları ülkemiz için değerlidir. Günümüzde küreselleşme çağında toplumları yönlendiren ve çalıştıran temel unsur sivil toplum kuruluşlarıdır. Sivil toplum kuruluşları, demokratik sistemin bir parçası olarak, sivil toplum kuruluşları olarak da değerli konuları gündeme getirmektedir. Görüşler oluşturup analizler üreterek demokratik sistemin bir parçası ya da sesi duyulmayanların sesi olarak Siyaset ve strateji Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına yeniden seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu 79. Olağan Genel Kurul Toplantısı’ndan sonra ve Yönetim Kurulu’nu tebrik eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu